Stowarzyszenie "Unia Nadwarciańska"                          Szlakiem tego, co piękne...

Gala Działaj Lokalnie 2019 r.

Gala Działaj Lokalnie 2019 r.

Gala Działaj Lokalnie 2019 r.

Pierwsza Gala Działaj Lokalnie odbyła się 10.01.2020 r. organizowanej przez Afiliowany Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie „Unia Nadwarciańska” z siedzibą w Słupcy.

Podczas Gali działaj lokalnie Pani Prezes Anita Kubicka oraz Wiceprezes Pani Iwona Suszka serdecznie przywitały gości a w szczególności : Pana Mateusza Wojciechowskiego – Wójta Gminy Ostrowite gospodarza miejsca uroczystości, Pana Michała Pyrzyka – Burmistrza Miasta Słupcy, Panią Grażynę Kazuś – Wójta Gminy Słupca, Pana Artura Miętkiewicza- Wójta Gminy  Lądek, Pana Romana Kultermana Burmistrza Gminy Zagórów.

Gala była również  doskonałą okazją do podziękowania  dla osób zaangażowanych w realizacje projektów grantowych a w szczególności :
Pana Marka Dąbrowskiego, Panią Katarzynę Rybicką, Pana Macieja Warte, Panią Joannę Dobrychłop.

Na gali działaj Lokalni przedstawiony został dwuletni dorobek w którym to w roku 2018 r. w maju podpisaliśmy umowę na realizacje programu na terenie 7 gmin. W pierwszy konkursie dofinansowanie dostało 5 organizacji. W drugim konkursie w maju 2019 r. dofinansowanie otrzymało 7 organizacji.

Odbyły się również prezentacje w której Pani Grażyna Trawka reprezentująca Fundacje Unia zabrała głos i przybliżyła projekt pt.:„Niepodległej- wieniec, girlandę splećmy serc wspólnym działaniem”.
Następną prezentacje przedstawiła Pani  Katarzyna Wojewoda – reprezentująca Koło Gospodyń w Ratyniu
pt.: „ Z Babcinej Kuchni”.
Ostatnią prezentację przedstawiła Pani Prezes Stowarzyszenia Artis i również omówiła projekt pt.:” W radosnej krainie Lego i nie tylko…”.
Na koniec spotkania został zaprezentowany film promujący zrealizowane projekty.

 

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia.

 

#DziałajLokalnie #inicjatywyspoleczne #DziałajMedialnie #budujemydobrowspólne #wyzwalamyspołecząenergię